Lakier hybrydowy do paznokci w domu?

lakiery hybrydowe paznokcie lakier hybrydowy do paznokci

Lakier hybrydowy taniej – czy warto?

Manicure wykonany najzwyklejszym lakierem do paznokci w większości przypadków nie będzie zbyt trwały. Marząc o pięknej, idealnie gładkiej tafli paznokcia i doskonałym nasyceniu koloru, lepiej postawić na manicure hybrydowy. Charakteryzuje go lepsza trwałość i odporność na wszelakie zniszczenia i zarysowania powstające w życiu codziennym

Hybrydy można wykonywać w każdym gabinecie stylizacji paznokci, choć w ostatnim czasie sporo kobiet robi je w domu. Głównie z uwagi na ciągle wzrastające ceny zabiegów. Obecnie w dużych miastach cena usługi wynosi koło dwustu złotych, a na „zrobienie” paznokci trzeba się wybrać przynajmniej dwa razy w miesiącu.

Malowanie paznokci w domu jest tańsze

Dlatego dobrym rozwiązaniem stają się lakiery hybrydowe dostępne w drogeriach. Każda miłośniczka pięknych paznokci może je sobie sprawić, by następnie samodzielnie w domu wykonać idealne hybrydy i cieszyć się świetną stylizacją uzyskaną za grosze.

To właśnie trwałość różni lakiery hybrydowe od lakierów normalnych. Utwardzone pod lampą UV zaczynają tworzyć na płytce paznokciowej mocną i grubą warstwę, której dosłownie nie da się ruszyć i naprawdę trudno ją uszkodzić lub zerwać, nawet gdyby chciało się to zrobić celowo.

Hybrydę ściąga się za pomocą acetonu, a nawet on musi mieć przynajmniej kilkuminutową styczność z hybrydowym lakierem, zanim zdoła go rozpuścić i pomoże w ściągnięciu go z płytki.

Lakier hybrydowy – czy warto?

Ogólnie rzecz biorąc, prawie każdy lakier hybrydowy pomaga uzyskać efekt perfekcyjnie przygotowanej stylizacji paznokci. Płytka pokryta takim produktem robi się gładka i uzyskuje jednolite zabarwienie. Lakiery są zwykle mocno napigmentowane i samoistnie potrafią rozłożyć się równomiernie na płytce, dlatego w ich przypadku prawie nie ma takiej możliwości, by doprowadzić do pojawienia się na paznokciach grudek albo pęcherzyków powietrza.

Lakiery hybrydowe dają dokładnie ten efekt na paznokciach, o jakim parę lat temu można było tylko pomarzyć. Warto nauczyć się z nich korzystać, aby od tego momentu już zawsze chwalić się perfekcyjnym i super trwałym manicure. Ale może masz inne zdanie na ten temat?

Lakier hybrydowy: (c) Zaq1.pl / AtrakcjeWeselne.com / GT

Zobacz też:
> Ciekawostki o lakierach do paznokci
>

Kategorie